Listopad 2012

Krvavá romance - Věčná touha

25. listopadu 2012 v 14:30 | missssa
Druhý díl série Krvavé romace - nenechte si ujít:))

Název: Krvavá romance - Věčná touha
Autorka: Alice Moon
Nakladatelství FRAGMENT, 1. vydání, 2012

Na konci prvního dílu se Sára dozvěděla Dustinovo děsivé tajemství. Je totiž ve skutečnosti upír. Někdo vraždí mladé dívky v okolí. Je Dustin skutečně nebezpečné monstrum, nebo je vrahem ONA?

Sára tak postupně odhaluje temná tajemství svých přátel, o kterých ví jenom ona sama.
May, nejlepší kamarádka Sáry, odkrývá společnou historii s Dustinem. Společně se tak dozvídáme o minulosti obou hrdinů. Proč vlatně May Dustina tak strašně nenávidí?? Vše začalo začalo před 22 lety ve slunečné Itálii, kdy bylo May - tedy vlatně Elizabeth 16 let...

Mezitím je Sára velice zmatená a nerozhodná ve svých vlastních pocitech. Její láska k Dustinovi je víc než návyková, avšak do cesty ji vstoupí i sympatický Jonathan. Ten je v nepřítomnosti Dustina její největší oporou a nejbližším přítelem. Jeho sebevědomí se v blízkosti Sáry propadá na bod mrazu a on je jako vyměněný. Mnohá děvčata z Canyon High by dala cokoliv, aby se k nim Jonathan choval jako k Sáře. Koho si nakonec Sára vybere? Dustina? Jonathana?
Bude nakonec láska Sáry a Dustina tak silná, že probudí jeho mrtvé srdce opět k životu? Kdo je vlatně ta tajemná ONA? Ublíží Sáře nebo Dustinovi? To vše a mnohem víc....ve druhém dílu: Věčná touha!!!

P.S. Tento díl je napínavý od začátku do konce! Doporučuji:) Budete se bát, a co teprve ten konec!
Díl první: Polibek nesmrtelnosti - http://missssa.blog.cz/1204/krvava-romance-polibek-nesmrtelnosti