Nepřítel mého nepřítele

8. dubna 2013 v 17:01 | missssa |  - - - - - - > Knihy
Název: Nepřítel mého nepřítele
Autorka: Kateřina Petrusová
Nakladatelství FRAGMENT, 1. vydání, 2013
Beletrie pro dospělé/Romány, povídky, novely/Krimi, detektivky

Detektivní příběh začínající přímo uprostřed nepovedeného pátrání po drogovém dealerovi Torovi. Hlavní hrdinka Joan Westová je zkušenou policistkou působící přímo v ulicích New Yorku. Po krátkém románku s kolegou, ale odchází od policie, stane se členkou bezpečnostních služeb a narodí se jí krásná, milá holčička jménem Amy.
Její relativně spokojený život svobodné matky však naruší nečekaná událost. V okamžiku, kdy jí do práce zazvoní telefon, že si Amy do školky přišel vyzvednout sympatický ,,strejda", se Jo zhroutí celý svět. Toro si přišel pro Amy.
V tu chvíli se ze zkušené a léty prověřené policistky stává zoufalá matka, poháněná jen základními instinkty. Najít, zachránit své dítě bylo nyní jediným cílem a smyslem Joanina života. Udělala by cokoliv, aby malou Amy držela opět v náručí. Opravdu?
Toro teď drží Amy jako rukojmí a očekává, že Jo udělá cokoliv jí řekne. Nic není nebezpečnějšího než zoufalá a citově zhroucená matka. Proto ji Toro posílá do terénu, kde má za úkol zlikvidovat mafiánského bosse newyorského podsvětí.

Podaří se Jo zabít nebezpečného mafiána Roberta Bavettu obklopeného jeho ostřílenými bodyguardy? Získá si jeho důvěru? Dostane svou Amy zpět? ČTĚTE!:)

V této edici již vyšlo: Máte radi mafiány a prostředí kolem nich??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama