Říše temnot: Černá magie

29. dubna 2013 v 9:57 | missssa |  - - - - - - > Knihy
Název: ŘÍŠE TEMNOT - Černá magie
Autorka: L. J. Smith
Nakladatelství Fragment, 1. vydání, 2013
Beletrie pro děti a mládež/Fantasy, sci-fi, horory/Edice Říše temnot

Již třetí pokračování edice - Říše temnot...ještě temnější, ,,černější":)

Kniha vypráví o dvou sestřenicích Thee a Blaise. Thea - plachá světlovláska je o celou minutu mladší, než její sebevědomá a krutá, tmavovlasá kráska - sestřenice Blaise. Jsou však spolu již od malička, proto jsou spíše jak sestry. Nejsou to však obyčejná děvčata ze střední školy. Obě jsou to totiž čarodějnice. Stejně jako je každá jiná, každá i jinak ovládá a využívá magii.
Na začátku obě dívky cestují k babičce Harmové do Las Vegas. Z jejich poslední školy v New Hampshire totiž obě děvčata nechali vyhodit, kvůli divoké Blaise. Ta využívá magii pro zábavu a své spolužáky (převážně chlapce) pomocí kouzel dovádí až k šílenství. Naopak Thea je ta rozumnější a klidnější z obou děvčat. První den školy se však vymkne kontrole a Thea se neočekáváně zamiluje do chlapce jménem Erik. Že by skutečně existovala láska na první pohled?
TO JE VŠAK PROTI PRAVIDLŮM ŘÍŠE TEMNOT. Čarodějnice, ani jiná stvoření z Říše temnot se nesmí zamilovat do člověka, ani mu vyprávět o Říši temnot. To vše pod trestem smrti, pro oba dva. Thea i Blaise však obě poruší pevně stanovené zákony Říše temnot, a to se neodpouští.

Čeká na tento zamilovaný pár a Blaise smrt? Jak posoudí nezákonné chování těchto dvou dívek Vnitřní kruh, složený ze starých a mocných čarodějek a čarodějů? Co je Thea ochotná obětovat své lásce k člověku?

Pěkný příběh o dvou mladých čarodějkách:) Máte rádi čáry a kouzla? Tak neváhejte, čtěte ŘÍŠE TEMNOT - Černá magie...!!!

Již vyšlo:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama