Duben 2014

Andrew Fukuda - web

23. dubna 2014 v 15:48 | missssa |  - - - - - - > Knihy
Jste příliš přeslazení z romanticky smýšlejících upírů? Chcete si konečně přečíst něco, z čeho vám bude opravdu běhat mráz po zádech???

Pak rozhodně nevynechejte tuto stránku: http://www.andrewfukuda.cz/
Dozvíte se informace nejen o autorovi, ale například i to, jak vypadají obaly knihy v zahraničí (naprosto upřímě, ten český je opravdu nejlepší!!!;)). Další kniha tohoto úžasného vypravěče vyjde již v říjnu tohoto roku!!! A na třetí a poslední díl se můžete těšit už za rok:)

Co Váš čeká v pokračování veleúspěšného ,,HONu" -

Andrew Fukuda - Kořist

Gen a jeho lidští přátelé prchají nocí. Gena však nepronásledují jen krvežízniví lovci, ale i vzpomínky na dívku Záři, která zůstala v Ústavu pro studium glupanů. Klidným ho nenechávají ani probouzející se city k lidské dívce Sisy.
Na svém útěku se dostanou až do lidské komunity žijící na tajném místě vysoko v horách. Když si začnou myslet, že jsou konečně v bezpečí, události naberou nečekaný směr. Gen poznává, že nový svět, který objevili, je možná stejně zlý, jako svět, který opustili.
Nepřátelé se najednou valí ze všech stran. Genovi a Sisy začíná být jasné, že nemají nic než jeden druhého. Pokud se nestanou kořistí…

Serafína - web

23. dubna 2014 v 15:38 | missssa |  - - - - - - > Knihy
Ještě stále jste neslyšeli ani nečetli o novém fantasy bestselleru?

Pak je tu právě pro VÁS web - www.serafina-fantasy.cz !!!
Oficiální český web vás seznámí s autorkou knihy, dozvíte se zajímavosti a navíc...zdarma si můžete stáhnout prolog a 1.-2.kapitolu!!!

NEVÁHEJTE a navštivte oficiální české stránky knihy, která dobude svět:)
Další epické vyprávění o dracích je tu, nenechte si ho ujít....!

Knihy si nižší DPH zaslouží!!!

23. dubna 2014 v 15:29 | missssa |  - - - - - - > Knihy
Právě dnes, u příležitosti Světového dne knih a autorských práv, proběhne akce knihkupeství a nakladatelství - kterou si rozhodně nenechejte ujít!!!

Seznam kamenných obchodů do celé ČR, ve kterých bude možné pouze dnes koupit knihy s 15% slevou: http://www.knihybezdph.cz/

Dračí oči - Čarodějka

18. dubna 2014 v 14:27 | missssa
Název knihy: Dračí oči - Čarodějka
Autorka: Kristina Hlaváčková
Nakladatelství FRAGMENT, 1. vydání, 2014
Beletrie pro děti a mládež/ Fantasy, sci-fi, horory, dystopie / edice Dračí oči

Vydejte se poznávat nový magický svět s mladičkou berberskou bojovnicí! Dobrodružství čeká!!!

Tato kniha vypráví o mladičké berberské princezně jménem Elena. Ta vyrůstá společně se svou královskou rodinou ve smyšlené zemi berberů plné magie a dosud neprobádaných tajemstvích. Avšak jak jde čas, Elena se stává zvídavější, divočejší a bojovnější den ode dne. Jednoho dne ji na jejích tajných výpravách najde velitel stráže. Elena má však ve skutečnosti jako princezna jiné povinnosti. Učit se společenskému chování, tanci a dalším věcem, které má správná malá královská dcera vědět a znát. To se jí ale vůbec nelíbí. Raději by věnovala čas, stejně jako její bratři, výcviku bojových umění a práce se zbraněmi. Nejradši totiž tráví své volné chvíle jízdou na jejím koni Aškentovi a pozorováním svých bratrů a kamaráda Michaela při boji.
V jejím životě se ale stane něco, co jí navždy změní život. Najde a zachrání osamocené mládě draka. Malý modrý dráček je totiž obklíčen berberskými vojáky. Elena mu díky svému královskému původu zachrání život a zároveň se nabídne, že ho odnese do hor. Dráček vypadá spokojeně, s Elenou spolupracuje a rád se nechá i odnést do hustého lesa v horách. Tam po marném hledání dráčkovy rodiny nakonec přilétá obrovský, dospělý, červený drak.
To už je na Elenu během jednoho dne příliš. Až do tohoto osudného dne draka nikdy v životě neviděla. Byli pro ni vždy jen v příbězích, které se dětem vyprávěly před spaním. Skuteční, živí draci na Elenu zapůsobili již od prvního okamžiku. Stane se však něco, co Elena ani ve svých nejdivočejších snech nepředvídala. Po setkání s oběma draky - Ašrakem a Charlikem, vznikne mezi dívenkou a draky vyjimečné spojení. Starší drak jí předává moc, kterou osmileté děvče není schopno bez pomoci ovládat. Je tedy rozhodnuto o Elenině další budoucnosti…
Odjíždí společně se svým přítelem Michaelem do tajuplného lesa elfů, kde podstoupí výcvik nejen v boji, ale i ve znalosti magie. Není to však nic jednoduchého. V jejím snažení jí okolí ale příliš nepodporuje, a tak se Elena pod tíhou všech svých problémů stahuje do sebe.

Jak se vypořádá s tak velkou výzvou, kterou před ní život postavil? Podpoří ji Michael a Charlik???

MŮJ NÁZOR: Bohužel pro mě čeští autoři nejsou příliš poutaví. Kniha se mi docela špatně čte, mám problémy se ke knížce vrátit. Musím ale pochválit příběh...draci, elfové, magie:)) To se nikdy neomrzí. Jen mě mrzí, že je to opět kopie Eragona. Originál je originál... Příběh by potřeboval zkrátit, některé pasáže úplně vymazat. Nechat tam jen to podstatné, aby příběh ubíhal správným tempem. Snad bude další kniha z této edice přesně taková!:)

HON

6. dubna 2014 v 16:32 | missssa
Název: HON
Autor: Andrew Fukuda
Nakladatelství FRAGMENT, 2014, 1. vydání
Beletrie pro děti a mládež/ Fantasy, sci-fi, horory, dystopie /Edice Andrew Fukuda

KDYŽ ZAPADNE SLUNCE, JE ČAS NA ÚTĚK...

Připravte se na strhující příběh, který nemá obdoby! Andrew Fukuda pro Vás připravil trilogii, ze které běhá mráz po zádech...

Hlavní hrdina této knihy je ohrožený druh. Na světě už zbývá málo takových, jako je on...nebo možná taky je už posledním zástupcem svého druhu. Každý den tráví předstíráním, že je někým jiným. Někým, kdo ve skutečnosti touží jenom po tom...dát si ho jako zákusek.
Jeho denní rituály už jsou mu tak vžité, že si nedokáže představit žít jinak. (Upřímně, vynechat některý z těchto rituálů by pro něj však znamelalo konec žití.) Nasadit umělé tesáky, všude se oholit a pořádně vydrhnout, aby z něj nešel (pro ostatní tak velmi přitažlivý a nebezpečný) pach...Taky nedávat najevo emoce, ve škole nebýt příliš nadprůměrným, nedělat prudké pohyby a mnohé další věci si musí náš hrdina opakovat den co den...aby přežil.
Není to však vůbec jednoduché...snaží se tedy na sebe přitahovat co nejmenší pozornost. Ve škole schválně kazí testy, aby tak vypadal méně inteligentní, před ostatními se drží v ústranní a slečny kolem sebe odhání, i když v jeho věku je to u ostatních právě naopak. Nehrozí mu nebezpečí odhalení?
Chystá se však velká událost. Událost, u které znamená být její součástí něco, pro co by všichni kolem něj zabíjeli. Vládce vyhlašuje po 10ti letech již poslední HON...hon na glupany. Poslední zbývající glupany/lidi, které si v Ústavu pro studium glupanů chovali od batolat.

Čtěte nový bestseller Andrewa Fukudy...plný napětí a krve!

MŮJ NÁZOR: Absolutně nový, neokoukaný a strhující příběh, který si okamžitě zamilujete. Ať už malí nebo velcí, holky nebo kluci...všichni se již od první stránky vcítí do hlavního hrdiny a budou s ním prožívat děj knihy od začátku do konce!!! 10 z 10...moc se těším na pokračování! Tečou mi sliny po bradě, stejně jako všem záporákům v knížce;) MŇAM!

JAKO DALŠÍ VYJDE TAKÉ: